Farsi | English
جمعه ٠١ تير ١٤٠٣
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
صفحه اصلی > معرفی شرکت > درباره ما 
درباره ما

تاریخ ثبت : 1366/07/25

شماره ثبت : 67492

شرکت ابزارخاک (سهامی خاص)

     در سال 1366 در تهران با شماره ثبت 67492 تاسیس و در حال حاضر با برخورداری ازپرسنل بسیار مجرب با مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا بعنوان بزرگترین و معتبرترین پیمانکار تخصصی ابزار دقیق وهمچنین تامین کننده پیشرفته ترین تجهیزات در پروژه های سد سازی ، ژئوتکنیک، ژئوفیزیک ،  سازه ، معدن ، راهسازی ، نفت و گاز ،  شتابنگاری ، کنترل انفجار و لرزه ،حفاری ، محیط زیست و صنعتی فعالیت دارد.

هدف ما ارایه بهترین خدمات به مشتریان خود در قالب طراحی و تامین تجهیزات و اجرا پروژه با استفاده از جدیدترین و اقتصادی ترین تجهیزات مانیتورینگ ، آزمایشگاهی ، صحرایی و غیر مخرب بمنظور تامین نیازهای فنی آنان در تمامی فازهای پروژه میباشد.

  75 سال مجموع تجربیات مدیران شرکت ابزارخاک در زمینه مشاوره ، خدمات فنی مهندسی و فروش تجهیزات در داخل و خارج از کشور و همچنین همکاری با معروف ترین کارفرمایان ، شرکتهای مشاور و پیمانکاران در اکثر  ابر پروژه ها و پروژه های عمرانی کشور این شرکت را از نظر عملکرد و کیفیت متمایز ساخته است.

همچنین شرکت ابزار خاک با داشتن  نمایندگی از معتبرترین سازندگان اروپایی و آمریکای شمالی در زمینه رشته های مورد فعالیت خود همواره آماده ارایه بهترین تجهیزات ، خدمات نصب و آموزش نصب ، راه اندازی ، قرائت وجمع آوری اطلاعات، پردازش اطلاعات ، آنالیز و تفسیر اطلاعات ، تعمیرات و کالیبراسیون میباشد.

 

لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی مکانیک خاک

لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی مکانیک سنگ

لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی مکانیک بتن قیر آسفالت

شرکت های فعال در زمینه ابزار دقیق

تمامی حقوق وب سایت متعلق به شرکت ابزار خاک می باشد